logo-klein

Remedial teachers

Onze remedial teachers

Bent u op zoek naar een remedial teacher van abcTaal.nl?

Bekijk hier de docenten

per locatie

Noord-Brabant

/svg> Marieke Wijkmans-Hoorn
mariekewijkmans@home.nl
0642137154
Molenhoek 1A 5251EK Vlijmen

/svg> Hanny Beerens
hanny.beerens@gmail.com
0653404998
JoannesXXIII-straat 3 5258LZ Berlicum

/svg> Renilde Bersi
info@lereninzicht.nl
0623750022
Kailakkers 2A 5095AD Hooge Mierde

/svg> Roline Daisiman
rolinedasiman@gmail.com
0652182151
Engestoep 4 5246BD Rosmalen

/svg> Corry Coppens-Jansen
fam.coppens@home.nl
0625271592
Den Hoek 1 5268BE Helvoirt

/svg> Marlies Daandels-van Heumen
MarliesvanHeumen@home.nl
0651032640
Brouwerstraat 9 5271XR Den Dungen

/svg> Willeke Heumen-van Schijndel
wvheumen@home.nl
0613155945
Morgendreef 7 5233NC s-Hertogenbosch

/svg> Margit Kiewit-van Ijzeren
kiewit@planet.nl
0651762162
Dukaatstraat 19 5237NA s-Hertogenbosch

/svg> Jorien Koedam
jorien59@home.nl
0610342522
Baarsven 9 5052CA Goirle

/svg> Monique Mulders
m-mulders@kpnplanet.nl
0649996100
Spekstraat 15 5275JG Den Dungen

/svg> Nicole Oome
Nicole-oome@home.nl
0648118749
Spoorstraat 29 5165AA Waspik

/svg> Wieneke Smeets
wienekesmeets@tiscali.nl
0640417275
Jan Frankenstraat 70 5246VC Rosmalen

/svg> Marjohn van de Ven
marjohnvandeven@hotmail.com
0639880233
Pettelaarseweg 280 5216BZ s-Hertogenbosch

/svg> Arnie Vos
arnie_vos@live.nl
0618070370
Havensingel 43 5211TZ s-Hertogenbosch

Limburg

Secretariaat
info@abctaal.nl
0642137154
Molenhoek 1A 5251EK Vlijmen

Zeeland

Saskia Bosch
smbosch@tds-bosch.nl
0620560805
Van der Poest Clementstraat 22 4443AM Nisse

Bonny Bouterse
bonny@aol.nl
0641760363
Soelekerkestraat 24 4493BS Kamperland

Zuid-Holland

Annette van Lieshout
logopedieguldeland@ziggo.nl
0611011275
Lippe Biesterfeldweg 40 2552EC Den Haag

Noord-Holland

Cateau Kooiker-van der Hoog
info@aandachtvoortaal.nl
0683717031
de Grote Wielen 10 1187LJ Amstelveen

Marjolein van Muijden
marjoleinvanmuijden@gmail.com
0628202463
Ijsbaankade 27 271GC Huizen

Angelina de Leeuw
abctaalstedebroec@outlook.com
0657587863
Zesstedenweg 126 1613KC Grootebroek

Utrecht

Ria Krijgsman – Kooij
ria.krijsman@hetnet.nl
0620388494
Leinweberlaan 12 3971KZ Driebergen

Gelderland

Ria Brummelman – Roeterdink
hbrummelman@hetnet.nl
062048852
Reeverweg 48 7217TG Harfsen

Rieneke van der Hoff
r.vanderhoff02@hetnet.nl
0622588089
Middellaan 2 6881 RP Velp

Mia van der Westen
miavanderwesten@zonnet.nl
0612470446
Knoevenoordstraat 36 6971LK Brummen

Tanja Steins
tanja.steins@gmail.com
0614674550
Collenkamp 15 6903VR Zevenaar

Flevoland

Secretariaat
info@abctaal.nl
0642137154
Molenhoek 1A 5251EK Vlijmen

Overijssel

Secretariaat
info@abctaal.nl
0642137154
Molenhoek 1A 5251EK Vlijmen

Drenthe

Jolien Fokkens
info@devuurtoorn.nl
0657678048
Makkum 35 9411TH Beilen

Friesland

Secretariaat
info@abctaal.nl
0642137154
Molenhoek 1A 5251EK Vlijmen

Groningen

Secretariaat
info@abctaal.nl
0642137154
Molenhoek 1A 5251EK Vlijmen

© 2021 ABC Taal | All rights reserved | Developed by IT at Work